Tygodnik Przasnyski

Czwartek, 24 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!

Sztab gotowy do wielkiego finału

11.01.2018 00:00:00

26. Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Jak mówi sam Jurek Owsiak, orkiestra będzie grała do końca świata i jeden dzień dłużej. Na czele przasnyskiego sztabu stanęła Justyna Kawiecka, wolontariusza, która na co dzień pracuje w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

 - Nasz sztab nosi numer  4657 działa przy urzędzie miasta. Wsparcie otrzymujemy od  Auto Moto Klubu Rzemieślnik. Nieoceniona praca  Mariusz Prusika, Jarosława Szumulskiego, Rafała Lidzkiego i Rafała Gotowca.  W sztabie mamy 60 wolontariuszy z  Bogatego, Chorzel, Czernic Borowych, Jednorożca, Krzynowłogi i Przasnysza. Kwestować będą dzieci i młodzież i dorośli. Wiek się nie liczy. Liczy cel, którym jest wsparcie oddziałów neonatologicznych – mówi Justyna Kawiecka.

Sztab startuje już o 7:30. Finał, od godziny 11:00, rozpoczyna wielkie granie w hali sportowej szkoły podstawowej nr 1 w Przasnyszu. Od 16 finał przenosi się na rynek miejski, gdzie odbędzie się główna licytacja. Na nowych nabywców czeka koszulka Lewandowskiego, kalendarze z autografem Błaszczykowskiego i wiele innych gadżetów. Nie zabraknie również światełka do nieba.

 Równocześnie od rana  będzie odbywał się turniej tenisa stołowego, dużo ciekawych animacji, występów  i koncertów. Wszyscy, którzy będą chcieli zapisać się do bazy dawców komórek macierzystych będą mieli taką okazję.  O godzinie 12:00 startuje bieg „Policz się z cukrzycą”.  Zapisy na bieg będą prowadzone w muzeum. Maraton Zumby zaczyna się o godzinie 14 w OSiR w Przasnyszu.  

autor: grzegorz17

inne wpisy tego autora

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz