Tygodnik Przasnyski

Czwartek, 23 maja 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!
 • Tablica dla kolejnego zasłużonego przasnyszanina

  dziś 10:00:00

  Tym razem tablicę poświęconą pamięci Zbigniewa Borowicza, znanego społecznika, żołnierza, dawnego radnego miejskiego, który tę funkcję pełnił przez pięć kadencji, odsłonięto w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.

  Czytaj dalej

 • Jubileusz strażaków-ochotników i nadanie sztandaru

  wczoraj 15:00:00

  Mija 95 lat od powołania w Węgrze Ochotniczej Straży Pożarnej. Z tej okazji odbyły się uroczystości jubileuszowe, podczas których nadano sztandar jednostce, wręczono także medale i odznaczenia druhom za nienaganną i wieloletnią słuzbę.

  Czytaj dalej

 • Happening medyczno-kulturalny ,,Życie to najcenniejszy..." w Przasnyszu (fotrelacja)

  przedwczoraj 13:30:00

  Wydarzenie odbyło się w sobotę (18 maja) w SP nr 3 przy ul. Orlika w Przasnyszu. W ramach wydarzenia odbyły się bezpłatne badania, konferencje o transplantologii, też dziecięcej. W tym roku wiodącym tematem była mukowiscydoza.

  Czytaj dalej

 • Po latach wraca wędkowanie o puchar burmistrza

  przedwczoraj 13:00:00

  Impreza dla wędkarzy zostanie zorganizowana 16 czerwca z inicjatywy burmistrza, radnego miejskiego Pawła Łady oraz prezesa koła nr 66 Polskiego Związku Wędkarskiego. Przewidziano kategorie dla dorosłych i dzieci.Ostatnie zawody o puchar burmistrza odbyły się w tym mieście pięć lat temu.

  Czytaj dalej

 • Działania SMOG w powiecie przasnyskim

  20.05.2019 11:15:00

  Dziś przasnyscy policjanci sprawdzają stan techniczny pojazdów i emisję spalin. Eliminowane będą z ruchu pojazdy niesprawne technicznie.

  Czytaj dalej

 • Ruina przy ul. Świerczewo lada dzień do rozbiórki

  17.05.2019 10:20:00

  W wyniku podjętych działań przez miasto i powiat w sprawie pozostałości po budynku przy ul. Świerczewo, który zagraża bezpieczeństwu przechodniów –zostanie on rozebrany. Prowadzone przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego działania prawno-administracyjne przyniosły wreszcie pozytywny skutek

  Czytaj dalej

 • Nowy prezes struktur ZNP w Przasnyszu

  17.05.2019 08:30:00

  Nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu, Mirosław Głażewski został wybrany przez społeczność związkowców na prezesa okręgu przasnyskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego.

  Czytaj dalej

 • Gwiazdy na juwenaliach PWSZ w Ciechanowie

  15.05.2019 12:00:00

  Kamil Bednarek, Romantycy Lekkich Obyczajów i Kuba Sienkiewicz - to gwiazdy, które wystąpią podczas tegorocznych juwenaliów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie.

  Czytaj dalej

Archiwum

Ostatnie fotoreportażeRSS