Tygodnik Przasnyski

Niedziela, 24 września 2017

Elektroniczne wersje bieżących i niektórych archiwalnych wydań "Tygodnika" dostępne są na portalu eprasa.pl

Tygodnik Przasnyski nr 38/2017

Te i inne informacje w najnowszym Tygodniku Przasnyskim!

 • Tygodnik Przasnyski nr 38/2017

  "Tygodnik Przasnyski" można również kupić lub zaprenumerować za pośrednictwem platformy eprasa.pl

  Informacja dotycząca, jak zdobyć jednorazowy kod, konieczny do pobrania wybranego numeru Tygodnika Przasnyskiego.
  Otrzymany kod wpisz poniżej. Cena kodu przy zakupie SMS-em - 2.46 zł (brutto).

  SMS o treści:  AP.NXQ9 na numer 72068.

  Usługa SMS dostępna jest w sieciach: Plus GSM, Era, Orange i Play. Dostarcza ją i obsługuje system Dotpay. Właścicielem serwisu jest Spółdzielnia Pracy CIECH-PRESS.

  Tygodnik Przasnyski nr 38/2017 PDF [5.18 MB]

Najświeższe artykułyRSS

 • EDWARD w Przasnyszu

  dziś 10:28:00

  fot. EJ 21 września uczniowie z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu razem z policjantami z przasnyskiej komendy wzięli udział w Europejskim Dniu Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach (European Day Without A Road Death). W ramach akcji zorganizowali pikietę. Za pomocą transparentów zwracali uwagę kierowców na ważne problemy w ruchu drogowym. Czytaj dalej»

 • Mamy najlepszego dzielnicowego na Mazowszu

  wczoraj 11:00:00

  fot. KPP w Przasnyszu Asp. Paweł Rykowski - dzielnicowy z gminy Chorzele zwyciężył w wojewódzkim etapie X Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Uczestniczyło w nich 56 funkcjonariuszy reprezentujących komendy powiatowe i miejskie policji z garnizonu mazowieckiego.  Czytaj dalej»

 • Dzień patrona Przasnysza

  przedwczoraj 10:00:00

  fot. EJ Już po raz trzeci mieszkańcy Przasnysza uczestniczyli w obchodach święta patrona swojego miasta. Była msza, kwiaty pod pomnikiem świętego Stanisława Kostki, ale także spektakl i liczne koncerty na przasnyskim rynku miejskim.  Czytaj dalej»

 • Dowiedz się więcej o historii Przasnysza

  21.09.2017 11:47:00

  fot. EJ 15 września odbył się wernisaż wystawy „Z kart historii Przasnysza. Wystawa czasowa z okazji 590. rocznicy nadania praw miejskich”. Zaprezentowany materiał obrazuje kierunki rozwoju Przasnysza od okresu przedlokacyjnego do czasów współczesnych. Wystawę w Muzeum Historycznym w Przasnyszu obejrzeć można do 15 grudnia.  Czytaj dalej»

 • Ponownie OSP Połoń najlepsza

  20.09.2017 10:13:00

  fot. EJ Co dwa lata najlepsze jednostki OSP spotykają się na powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych. W tym roku strażackie zmagania odbyły się na stadionie sportowym w Jednorożcu. Ponownie najlepszą jednostką powiatu została drużyna OSP Połoń. Nowością był udział młodzieżowych drużyn pożarniczych. Czytaj dalej»

 • Gmina Przasnysz - gospodarny samorząd!

  19.09.2017 13:00:00

  fot. UG Przasnysz Podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy ogłoszono laureatów pierwszej edycji rankingu „Gospodarny Samorząd". Wśród nich znalazła się gmina Przasnysz, której dochody zwiększyły się w latach 2014-2016 o 35 proc. Nagrodę odebrała wójt Grażyna Wróblewska. Czytaj dalej»

 • Już 35. raz pielgrzymowali do Rostkowa

  18.09.2017 10:11:00

  fot. EJ 16 września kilka tysięcy młodych pielgrzymów pod opieką księży, katechetów oraz rodziców wyruszyło w 20 grupach z przasnyskiej fary do Rostkowa. Tym razem pod hasłem „I poszli za Nim". Czytaj dalej»

 • Pomóżmy Sylwestrowi odzyskać zdrowie

  18.09.2017 08:00:00

  Jedenaście lat temu upadł na ziemię. Nie wstał o własnych siłach. Uraz kręgosłupa, jakiego wtedy doznał, przykuł go do wózka inwalidzkiego. Choć jego życie wywróciło się do góry nogami, nigdy się nie poddał. Dzięki wparciu żony skończył studia. Dziś ma szansę na powrót do zdrowia. Czytaj dalej»

 • Dziennik zaćmienia

  17.09.2017 14:26:54

  fot. Archiwum wyprawy Powiedzieć, że Ameryka jest ekscytująca, odkrywcza, ważna – to nic nie powiedzieć. Amerykę trzeba zobaczyć osobiście  Czytaj dalej»

 • Święto przasnyskiego szpitala

  16.09.2017 20:54:00

  fot. EJ 14 września Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej świętował 15-lecie swojej działalności w obiekcie przy ulicy Sadowej w Przasnyszu. Były podsumowania, podziękowania i odznaczenia. Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tygodnikprzasnyski.com.pl) Czytaj więcej

Drobne przez internet

Nasze Tygodniki

Felietony

 

Reklama

 

Zapowiedzi imprez

 .

Facebook

"Tygodnik Przasnyski"
jest już na Facebooku

Pogoda

Odwiedziło nas:

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej

Dziennikarz czeka

Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Chciałbyś skomentować jakieś wydarzenie? Zadzwoń!

tel.: 29 714 10 03

Codziennie w godz. 9.00-15.00 dyżuruje nasz dziennikarz

Prenumerata

 Zamów prenumeratę ,,TP" przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty.
Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Przasnyskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TP przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy czwartek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:
promocja@tc.ciechanow.com
lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16
Oraz:
Poczta Polska - Przasnysz ul. 3 Maja 11 tel: 29 752 24 40 oraz wszystkie urzędy pocztowe i doręczyciele na terenie powiatu przasnyskiego: termin zamówień - do 20 każdego miesiąca poprzedzającego okres realizacji.