Tygodnik Przasnyski

Wtorek, 02 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Polityka lokalna

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. EJ
fot. EJ

Dni Chorzel – odlotowy show

12.08.2016 11:33:17

Choć zapowiadało się kiepsko, ostatecznie impreza obroniła się sama. Pogoda podczas Dni Chorzel długo niepokoiła organizatorów i zarwała pierwszą część zabawy. Na wieczorne koncerty niebo się jednak wypogodziło i znów na stadionie miejskim w Chorzelach bawiły tłumy.

- Dni Chorzel to czas wspólnej zabawy, rozmów spotkań, wymiany doświadczeń. To jest czas, który należy się naszym mieszkańcom po całym roku ciężkiej pracy - mówiła Beata Szczepankowska, burmistrz Chorzel podczas oficjalnego rozpoczęcia Dni Chorzel 2016.

Tegoroczne obchody święta Chorzel były jednak okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale też do nagrodzenia laureatów konkursów organizowanych przez Urząd Miasta i Gminy Chorzele. Jako pierwsi uhonorowani zostali zwycięzcy Chorzelskiej Ligi Piłkarskiej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele. Pierwszą sobotnią atrakcją był występ grupy akrobatycznej Salto z Jednorożca. O dobry nastrój przed występem gwiazdy wieczoru zadbał Jacek Ziobro prezentując program kabaretowo-muzyczny.

Przepis na Dni Chorzel od dobrych kilku lat jest ten sam. Najpierw scenę opanowują lokalni artyści, im bliżej jednak wieczoru, tym ważniejsze postacie pojawiają się na scenie, by na koniec widzów przygwoździł występ wielkiej gwiazdy. I ten scenariusz miał sprawdzić się także 6 i 7 sierpnia. Zagwarantować to miały zaproszone zespoły: Dżem i Afromental.

Cały artykuł w "TP" z 16 sierpnia br.

autor: EJ miw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz