Tygodnik Przasnyski

Sobota, 15 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Krzynowłoga Mała

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Będzie piłkarskie boisko

12.10.2018 19:10:00

Z początkiem października ruszyła wyczekiwana budowa boiska w Krzynowłodze Małej. Infrastruktura spotrowa powstaje dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego. Dzięki porozumieniu wójta z miejscowym proboszczem, zagospodarowany zostanie na ten cel teren tuż przy kościele.

Inwestycja o wartości 320 tys. zł powstanie jeszcze w tym roku.

Pierwszy przetarg na budowę unieważniono w sierpniu, z uwagi na zbyt wysokie oferty, jakie złożyły zainteresowane firmy. Zamierzano przeznaczyć na budowę 260 tys. zł. Wpłynęły dwie oferty, które złożyła firma IWOBUD z Warszawy oraz lokalne przedsiębiorstwo z Krzynowłogi. Pierwszy wykonawca chciał wybudować boisko za prawie 800 tys. zł, natomiast drugi za niespełna 340 tys. zł. Ogłoszono zatem drugi przetarg, który wygrało wspomniane lokalne przedsiębiorstwo z Krzynowłogi małej, oferujące wykonanie zadania za ok. 320 tys. zł.
Na świeżym powietrzu powstanie boisko o wymiarach 55x100m (do piłki nożnej), piłkochwyty o wysokości 6m, ławki w postaci dwóch trybun dwurzędowych na sto osób, a do tego wiaty dla gospodarzy, gości, ratowników i sędziów na kilkanaście miejsc. Zamontowane zostanie również ogrodzenie i stojak na rowery, gdzie można będzie zostawić piętnaście jednośladów. Jeśli pogoda pozwoli, na stulecie odzyskania Niepodległości zostanie rozegrany towarzyski mecz. W gminie działa Klub Sportowy ,,Krzyniak”. Do tej pory zawodnicy musieli korzystać z infrastruktury sportowej w Przasnyszu.

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie fotoreportażeRSS

  • Centrum Aktywizacji Biznesu oficjalnie otwarte

    W przasnyskim CAB wsparcie otrzymają przedsiębiorcy i mieszkańcy. Będzie też miejscem organizacji szkoleń. zobacz galerie...

  • 4 mln zł na MDK w Przasnyszu i prawie 2 mln na drogę w gminie Chorzele

    W czwartek 16 lipca umowy w tej sprawie w Miejskim Domu Kultury podpisał marszałek Adam Struzik. zobacz galerie...

  • Do powiatu przasnyskiego dotarł transport ze środkami ochrony indywidualnej

    Środki o wartości ponad 630 tys. zł przekazała Fundacja Orlen zobacz galerie...