Tygodnik Przasnyski

Piątek, 07 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Wielu już wygrało

22.10.2018 14:15:00

W I turze wygrali obecni rządzący w Chorzelach, Czernicach Borowych, gm. Przasnysz, gm. Krasne i Krzynowłodze Małej. Druga tura czeka mieszkańców Jednorożca i Przasnysza.
W samym Przasnyszu do urn poszło 58,36 proc. uprawnionych do głosowania. Zacięta walka o fotel burmistrza w Przasnyszu jeszcze się nie skończyła. W drugiej turze zmierzy się Łukasz Chrostowski (36,15 proc. poparcia) z Grzegorzem Grabowskim (29,71 proc.). 
W Czernicach Borowych do urn poszło 53,78 proc. Mieszkańców. Opowiedzieli się za dotychczasowym wójtem Wojciechem Brzezińskim, który rozpocznie piątą kadencję. Nie miał żadnego kontrkandydata. 
W gminie Jednorożec do drugiej tury przeszli: Krzysztof Iwulski (43,70 proc. poparcia) i obecny wójt Krzysztof Stancel (37,86 proc.). Do urn poszło 60,08 proc. wybrców. 
Obecny wójt gminy Krasne Michał Szczepański (77,38 proc. poparcia) nadal będzie rządzić drugą kadencję. Do urn poszło ponad 52 proc. wyborców. 
Najwyższą frekwencję (prawie 74 proc.) odnotowano w gm. Krzynowłoga Mała. Na kolejną kadencję zostaje obecny wójt Jerzy Humięcki. 
W gminie Przasnysz podobnie, jak przed czterema laty startowała tylko obecna wójt Grażyna Wróblewska, która zostaje na kolejne pięć lat. Frekwencja wyniosła ok. 50 proc. 


Nowe składy rad w jutrzejszym numerze gazety

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie fotoreportażeRSS

  • 4 mln zł na MDK w Przasnyszu i prawie 2 mln na drogę w gminie Chorzele

    W czwartek 16 lipca umowy w tej sprawie w Miejskim Domu Kultury podpisał marszałek Adam Struzik. zobacz galerie...

  • Do powiatu przasnyskiego dotarł transport ze środkami ochrony indywidualnej

    Środki o wartości ponad 630 tys. zł przekazała Fundacja Orlen zobacz galerie...

  • Przegląd Kultury Regionalnej w Jednorożcu

    Organizatorem przeglądy była Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu zobacz galerie...