Tygodnik Przasnyski

Sobota, 15 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Spotkanie w sprawie dróg wojewódzkich

  11.06.2020 08:30:00

  Zarząd Powiatu Przasnyskiego spotkał się z wicemarszałkiem Województwa Mazowieckiego Rafałem Rajkowskim oraz dyrektorem Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie Tomaszem Lewandowskim. Rozmawiano na temat modernizacji dróg wojewódzkich biegnących przez ten powiat.

  Czytaj dalej

 • Pożyczki nie trzeba zwracać

  03.06.2020 10:00:00

  Pożyczki 5 tys. zł przyznanej w ramach tarczy antykryzysowej nie trzeba będzie zwracać, jeśli przedsiębiorca będzie prowadził działalność gospodarczą przez trzy miesiące od jej przyznania.

  Czytaj dalej

 • Dużej biogazowni nie będzie

  28.05.2020 10:30:00

  Burmistrz Chorzel Beata Szczepankowska umorzyła postępowanie administracyjne w sprawie biogazowni o mocy do 1,5 MW, która miałaby powstać w Chorzelach na gruntach wykupionych niedawno przez inwestora od Starostwa Powiatowego Przasnyszu.

  Czytaj dalej

 • Modernizacja linii kolejowej nie jest zagrożona

  13.05.2020 09:30:00

  Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski spotkał się osobiście z Wicemarszałkiem Województwa Mazowieckiego Wiesławem Raboszukiem w celu omówienia dalszych losów modernizacji linii kolejowej nr 35 z Ostrołęki do Chorzel. Jak poinformował przedstawiciel samorządu województwa mazowieckiego, finansowanie inwestycji nie jest zagrożone, a dalsze prace remontowe mogą być sukcesywnie realizowane.

  Czytaj dalej

 • Ciąg dalszy odmrażania gospodarki

  29.04.2020 13:00:00

  Od 4 maja kolejny etap otwierania gospodarki. Na razie trochę odmienny od pierwotnego planu.

  Czytaj dalej

 • Kupuj polskie produkty

  27.04.2020 10:30:00

  Nabywając w sklepach produkty żywnościowe wyprodukowane w Polsce, wspieramy naszą gospodarkę, przedsiębiorców, rolników i pracowników. Od naszych decyzji zakupowych zależy, ile miejsc pracy w sektorze rolno-spożywczym zostanie utrzymanych.

  Czytaj dalej

 • Wirtualny targ rozrasta się

  24.04.2020 09:00:00

  Grupa na facebooku działa od 31 marca. Powstała z myślą o ludziach, którzy we wtorki i piątki wystawiali swoje produkty na przasnyskim targowisku a w czwartki na targowisku w Chorzelach. Także klienci lokalnych targowisk z powodu ich zamknięcia nie mieli możliwości zrobienia zakupów u lokalnych sprzedawców.

  Czytaj dalej

 • Koronawirus dla wielu stał się szansą. Lokalny handel rozkwita w internecie

  10.04.2020 11:47:56

  Koronawirus wprowadził ogromne zamieszanie nie tylko w codziennym życiu, ale i w lokalnej gospodarce. Przedsiębiorcy nie mają gdzie sprzedać swoich towarów, więc grozi im utrata płynności finansowej. Klienci z kolei, ze względu na zamknięcie wielu punktów handlowych, usługowych oraz targowisk nie mają dostępu do wielu potrzebnych artykułów i usług.

  Czytaj dalej

Archiwum

Ostatnie fotoreportażeRSS

 • Centrum Aktywizacji Biznesu oficjalnie otwarte

  W przasnyskim CAB wsparcie otrzymają przedsiębiorcy i mieszkańcy. Będzie też miejscem organizacji szkoleń. zobacz galerie...

 • 4 mln zł na MDK w Przasnyszu i prawie 2 mln na drogę w gminie Chorzele

  W czwartek 16 lipca umowy w tej sprawie w Miejskim Domu Kultury podpisał marszałek Adam Struzik. zobacz galerie...

 • Do powiatu przasnyskiego dotarł transport ze środkami ochrony indywidualnej

  Środki o wartości ponad 630 tys. zł przekazała Fundacja Orlen zobacz galerie...