Tygodnik Przasnyski

Wtorek, 02 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • W weekend Świąteczna Zbiórka Żywności

  27.11.2019 13:00:00

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu wraz z Komendą Hufca ZHP w Przasnyszu pod patronatem Banku Żywności w Ciechanowie organizuje w dniach 29-30 listopada Świąteczną Zbiórkę Żywności.Zebrane dary trafią do potrzebujących przanysnyszan. Wolontariuszy spotkacie w czterech sklepach na terenie miasta.

  Czytaj dalej

 • Niepełnosprawni będą mieć osobistych asystentów

  23.10.2019 15:00:00

  Samorządy będą mogły organizować wsparcie dla osób niepełnosprawnych poprzez zatrudnienie dla nich asystentów, tak jak to ma miejsce m.in. w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Francji czy Hiszpanii. Chce w tym pomóc Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu otwierając nowy kierunek, by kształcić takich właśnie specjalistów.

  Czytaj dalej

 • Pomoc społeczna to nie opieka

  27.03.2019 08:30:00

  W kręgu zainteresowań pracowników socjalnych pojawia się coraz więcej osób z różnymi problemami życiowymi, nie tylko spowodowanymi niskimi dochodami. Oznacza to więcej pracy, ale też braki kadrowe. Socjal w Polsce rośnie, żyje się coraz bardziej wygodnie, ale pensje pracowników ośrodków pomocy społecznej zatrzymały się. Rozmawiamy z Joanną Cieślik dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu o programach socjalnych i opiece nad osobami starszymi, z którą wiele rodzin sobie nie radzi. Dziś polityka senioralna jest wyzwaniem dla wszystkich.

  Czytaj dalej

Ostatnie fotoreportażeRSS

 • Mazowieckie zapusty w Czernicach Borowych

  fot. RN zobacz galerie...

 • Pastorałki ożyły w Przasnyszu

  Przasnyskie kolędowanie 2020 –  śpiewajmy kolędy, ocalmy pastorałki zobacz galerie...

 • Moto-mikołaje w Przasnyszu

  M. Jabłońska zobacz galerie...